top of page

Group

Public·23 members

<code>Kapitonas Amerika Prieš Žmogų-vorą: Pilietinis Karas< Code> VERIFIED


Kapitonas Amerika. Pilietinis Karas (2016): Marvelo superherojų mūšis
Kapitonas Amerika. Pilietinis Karas (angl. Captain America: Civil War) yra 2016 metų JAV mokslinės fantastikos filmas, kurį režisavo Anthony Russo ir Joseph Russo pagal Christopher Markus ir Stephen McFeely scenarijų. Tai yra filmo Kapitonas Amerika: Pirmasis keršytojas (2011) ir Kapitonas Amerika: Žiemos karys (2014) tęsinys ir 13-asis Marvel Cinematic Universe (MCU) filmas.
<code>Kapitonas Amerika prieš Žmogų-vorą: Pilietinis Karas< code>


Download Zip: https://kolbgerttechan.blogspot.com/?l=2tJafRFilme vaidina Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Tom Holland, Frank Grillo, William Hurt ir Daniel Brühl. Filme nesutarimai dėl tarptautinės Keršytojų priežiūros suskaldo komandą į dvi priešiškas grupuotes, kurių vienai vadovauja Kapitonas Amerika, o kitai - Geležinis žmogus.


Kodėl verta žiūrėti Kapitonas Amerika. Pilietinis Karas?
Kapitonas Amerika. Pilietinis Karas yra vienas iš pelningiausių ir geriausiai vertinamų MCU filmų. Jis uždirbo daugiau nei 1,1 mlrd. dolerių ir sulaukė teigiamų atsiliepimų iš kritikų ir žiūrovų. Filmas pasižymi įspūdingomis veiksmo scenomis, įdomiomis temomis ir puikia vaidyba.


Filmas taip pat pristato naujus MCU personažus: Juodąją panterą (Chadwick Boseman), Žmogų-vorą (Tom Holland) ir Baroną Zemo (Daniel Brühl). Juodoji pantera yra Valandos karalius ir superherojus iš Afrikos šalies Vakandos. Žmogus-voras yra jaunas moksleivis ir genijus iš Niujorko, kuris turi voro jėgas ir technologijas. Baronas Zemo yra buvęs Sokovijos specialiųjų pajėgų narys ir Keršytojų priešas.


Filmas taip pat parodo Keršytojų santykius ir konfliktus iš skirtingų perspektyvų. Kapitonas Amerika (Chris Evans) yra idealistas ir patriotas, kuris nori laikytis savo principų ir apsaugoti savo draugą Žiemos karį (Sebastian Stan) nuo persekiojimo. Geležinis žmogus (Robert Downey Jr.) yra pragmatikas ir milijardierius, kuris nori prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir sutikti su tarptautiniu susitarimu dėl superherojų reguliavimo.


Kaip žiūrėti Kapitonas Amerika. Pilietinis Karas online?
Jeigu norite žiūrėti Kapitonas Amerika. Pilietinis Karas online lietuviškai, galite rink


Galite rinktis iš įvairių internetinių platformų, kurios siūlo filmus online. Pavyzdžiui, galite žiūrėti filmą per Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ ar kitas svetaines. Tačiau prieš žiūrėdami filmą online, patikrinkite, ar jis yra legalus ir saugus. Kai kurios svetainės gali turėti virusų ar reklamų, kurios gali pakenkti jūsų kompiuteriui ar duomenims.


Jeigu norite žiūrėti filmą su lietuviškais subtitrais ar dubliavimu, galite ieškoti tokių variantų internete. Kai kurios svetainės gali siūlyti filmą su lietuviškais subtitrais ar dubliavimu nemokamai ar už nedidelį mokestį. Tačiau vėlgi, būkite atsargūs ir pasirinkite tik patikimas ir legalias svetaines.


Jeigu norite žiūrėti filmą kokybiškai ir be trikdžių, galite nusipirkti ar išsinuomoti filmo DVD ar Blu-ray diską. Tokiu būdu galėsite mėgautis filmu savo namuose ar kitur, kur yra DVD ar Blu-ray grotuvas. Taip pat galėsite pasirinkti pageidaujamą kalbą ir subtitrus. Be to, diskas gali turėti papildomų funkcijų, tokių kaip komentarai, užkulisio vaizdai ar kiti bonusai. 04f6b60f66


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

bottom of page